Naši uspješni matematičari

Na Općinskom takmičenju iz matematike održanom 05.03.2020. godine u OŠ”Isak Samokovlija”, naši učenici su ostvarili zapažene rezultate. U ekipnoj konkurenciji učenici su osvojili:
– VII razred 2. mjesto, ekipa u sastavu: Asja Kuduzović, Dina Burazerović i Tarik Mahmutović,
– VIII razred 3. mjesto, ekipa u sastavu: Adna Šivšić, Merjem Rovčanin i Bakir Hadžović i
– IX razred 2. mjesto, ekipa u sastavu: Asja Ćatić, Hana Šehić i Daris Smajović.

U pojedinačnom plasmanu  učenica VIII2 razreda Adna Šivšić je osvojila 3.mjesto, a učenica IX2 Asja Ćatić je osvojila 1.mjesto sa maksimalnim brojem bodova. Čestitamo svim našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicama Edini Salihbegović  i Fatimi Hajdarević, te im želimo puno sreće na sljedećem takmičenju .