JU OŠ Musa Ćazim Ćatić Sarajevo

Naši uspješni hokejaši

  • U organizaciji Zagrebačkog saveza hokeja na ledu i KHL Mladost, 15. i 16. februara 2020. godine održano je međunarodno otvoreno prvenstvo u hokeju na ledu “Zagreb Open 2020”, za selekcije U8 i U10. Iz BiH učešće su uzela dva kluba i to HK Vukovi i HK Medvjedi. Tom prilikom HK Medvjedi su osvojili 2. mjesto u kategoriji U8. Učenici naše škole koji su učestvovali na ovom turniru ispred HK Medvjedi su: Mak Smajlović, Gianini Gusti, Ali Mulabegović, Tarik Mulabegović, Vanja Cvijetić, Zina Mulazimović, Emin Bisić i Ena Pašić.
  • Ponosni smo i na malo starije hokejaše iz naše škole: Rijad Pleho, Tarik Mrkva, Faris Ćapin, Arman Bajramović, Adnan Smajlović (proglašen za igrača turnira), Alan Pašić, Hana Mulazimović, Ajna Mulabdić i Ena Teskeredžić koji su učestvovali na turniru u Delnicama. U ovom posljednjem kolu JHL Delnice za 2019/2020. HK Vukovi su osvojili 2. mjesto u selekciji U12, dok je selekcija U15 osvojila 1. mjesto. U selekciji U18 HK Vukovi osvojili su 2. mjesto.

Čestitamo našim vrijednim sportistima i želimo im mnogo uspjeha u daljem radu.

Podijeli ovu objavu:
Osnovna škola
“Musa Ćazim Ćatić”

Čekaluša 53
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

+387 33 208-567
+387 33 216-567

musacazimc@gmail.com