JU OŠ Musa Ćazim Ćatić Sarajevo

Prijem za našu Asju

Na Juniorskoj balkanskoj matematičkoj olimpijadi koja je održana na Kipru od 20.6. do 25.6.2019.godine naša učenica Ćatić Asja je ostvarila fantastičan rezultat. Osvojila je BRONZANU medalju i time obradovala i učinila ponosnim sve učenike i uposlenike naše škole, općine i grada. Tim povodom direktorica naše škole Fatima Prohić je upriličila svečani prijem za našu Asju i njene roditelje gdje im je uputila iskrene čestitke na postignutom uspjehu i iskazala svoju zahvalnost na radu i trudu koji stalno ulažu. Svečanom prijemu su prisustvovale i nastavnica  Fatima Hajdarević koja je doprinjela ovom sjajnom uspjehu, pedagog škole Meliha Baručija i Asjin razrednik Husein Mehmedović. Uz čestitke Asji smo poželjeli i puno uspjeha u narednim takmičenjima.

Podijeli ovu objavu:
Osnovna škola
“Musa Ćazim Ćatić”

Čekaluša 53
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

+387 33 208-567
+387 33 216-567

musacazimc@gmail.com