JU OŠ Musa Ćazim Ćatić Sarajevo

„Talent search 2019“

Udruženje matematičara Kantona Sarajevo u saradnji sa Odsjekom za matematiku Prirodno-matematičkog fakulteta u Sarajevu je u subotu 07.09.2019. godine organizovalo takmičenje „Talent search 2019“. U konkurenciji učenika VI, VII i VIII razreda koji do sada nisu pohađali Školu matematike za nadarene učenike i matematičke kampove u pratnji nastavnice Edine Salihbegović su učestvovali naši učenici: Alen Avdibegović, Adnan Osmić, Isa Zenuni, Nermin Kadić, Semin Radonić, Dina Burazerović, Džana Arslanović i Amra Ćeman. Naši učenici su ostvarili izvrsne rezultate:

  •  Nermin Kadić – prvo mjesto,
  • Adnan Osmić – drugo mjesto i
  • Alen Avdibegović – treće mjesto.

Iskrene čestitke svim učenicima koji su učestvovali na ovom takmičenju kao i njihovim nastavnicama Edini Slihbegović  i Fatimi Hajdarević.

Podijeli ovu objavu:
Osnovna škola
“Musa Ćazim Ćatić”

Čekaluša 53
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

+387 33 208-567
+387 33 216-567

musacazimc@gmail.com